szukam sponsorki

Co oznacza być

Sugar Baby

Dzisiejszy świat nie sprzyja właściwemu dobieraniu się w pary oraz tworzeniu długoletnich, udanych związków, dlatego właśnie tak wiele osób zamieszcza w sieci ogłoszenia typu "szukam sponsorki".

SugarBaby jest najlepszym miejscem na znalezienie wymarzonego sponsoringu, który spełni wszystkie nasze najśmielsze oczekiwania.

Pokaż, że wiesz czego chcesz od życia.

Ogłoszenie typu szukam sponsora to przestarzały sposób. Nasz portal to nowoczesny sposób na wyjątkowy związek. Napisz kilka zdań o sobie określając swoje najważniejsze potrzeby, by wejść w wyjątkowo ciekawą relację, przynoszącą korzyści zarówno jednej, jak i drugiej stronie. Tego typu randki przez Internet to rozwiązanie dla osób, które wiedzą czego chcą od życia i nie boją się jasno i wyraźnie wyrażać swoich potrzeb. Sponsoring pełen zalet! Sponsoring to dla wielu kobiet i mężczyzn szansa na życie na wyższym poziomie materialnym, większe możliwości rozwoju oraz cenne kontakty. Dzięki ustalonym z góry, jasno sprecyzowanym zasadom jesteśmy w stanie stworzyć związek, przynoszący wiele korzyści, nie tylko materialnych1.

Sugar Baby jest osobą, która poszukuje mentora, wsparcia finansowego czy też związku na określonych wcześniej zasadach. Może to być samotna matka lub ktoś kto ma wysoki standard życia.

2.

Studenci tworzą dużą cześć SugarBaby.pl. Ci użytkownicy chcą znaleźć mentora, który pomoże im opłacić prywatne studia i przygotować finansowo w wystartowaniu w "dorosłe życie".

3.

Dyskrecja to zasada numer jeden, której oczekuje się od Sugar Baby. Wyjawienie związku z Sugar Daddy/Sugar Mommy może być szkodliwe dla ich kariery i życia osobistego. Jeśli pomożesz utrzymywać swój związek z mentorem w tajemnicy napewno czekać cię będą wspaniałe nagrody!


Znajdź związek na własnych zasadach


Dołącz za darmo już dziś