Sugar daddy polska

Co oznacza być

Sugar Daddy

Życie na maksymalnie wysokim poziomie, osiąganie ponadprzeciętnych zarobków i możliwość optymalnego korzystania z uciech życia – to wszystko to główne wyznaczniki rozumienia pojęcia „sukces”, będące codziennością osób zajmujących wysokie pozycje zawodowe i społeczne. Wśród tej społeczności jednak trudno mówić o znalezieniu wolnego czasu. W napiętym grafiku dnia ciężko wygospodarować czas na poznanie kogoś nowego. Właśnie dla takich osób powstała opcja Sugar Daddy Polska. Nasz portal daje dostęp do bardzo ekskluzywnych i wyjątkowych ofert. Takich, gdzie znaleźć możesz osobę zainteresowaną specyficzną transakcją wiązaną. Sponsorzy dla mężczyzn czy potencjalny sponsor dla kobiety z chęcią korzystają z bogatych zasobów formuły Sugar Daddy. W ten sposób właśnie podzielić się mogą swoimi nieograniczonymi nieraz możliwościami finansowymi, wiedzą czy doświadczeniem. Stają się mentorami i przewodnikami po świecie dla tych, którzy skorzystają z ich wsparcia. Tym samym budują relację opartą na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Formuła Sugardating narodziła się w krajach skandynawskich. Nie miałaby racji bytu, gdyby nie stała się odpowiedzią na zwiększającą się tolerancyjność i otwartość osób z niej korzystających.1.

Sugar Daddy/Sugar Mommy są z reguły bardzo zajętymi ludźmi, dlatego też czas jest dla nich na wagę złota.

2.

Jego/Jej nowy związek z Sugar Baby będzie uwzględniony w ich harmonogramie a każde spotkanie przemyślane oraz precyzyjnie zaplanowane.

3.

Wydatki związane z Sugar Baby muszą być poniesione przez Sugar Daddy/Sugar Mommy. Mogą one przybrać formę luksusowych wakacji, zakupów czy też miesięcznych świadczeń. Te warunki są uwzględniane przy omawianiu obopólnego układu.


Znajdź związek na własnych zasadach


Dołącz za darmo już dziś